MKS METAL

KURUMSAL

Hakkımızda

2013 yılında sektörün dinamiklerini değiştirmek ve yeni kalite standartları belirlemek için kurulan MKS Metal, başta savunma sanayi olmak üzere otomotiv yedek parça, makine imalatçılarının tüm metal üretimlerinin çözüm ortağı olarak hizmetlerini yürütmektedir.

Ankara da bulunan 5.500 m2 alana sahip fabrikamızda üretim yapmaktayız.

Deneyimli ve uzman kadromuzun teknik bilgi ve hizmet anlayışı ile sektörde aranan ve önemli projeleri hayata geçiren bir markayız.

Misyon

MKS Metal ailesi olarak metal sektöründeki tecrübemiz ve uyguladığımız kalite standartlarıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve güvenilir şekilde karşılamayı amaçlamaktayız. Hayata geçirdiğimiz tüm projelerde en son teknolojik gelişmeleri takip ederek dünya standartlarında hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürünlerimiz ve teknik destek sayesinde iş ortaklarımıza uzun yıllar sürecek bir iş birliği sunmaktayız.

 

Müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunarken doğal çevremizin korunmasını, atıkları azaltarak geri dönüşüm oranını arttırmayı hedeflemekteyiz. Enerjiyi verimli kullanmanın öneminin farkındayız. Yenilenebilir enerji kaynaklarının üretimde kullandığımız enerji içindeki payını yükseltmekteyiz.

Vizyon

Yenilikçi ve rekabetçi bir anlayışla sektörümüzde öncü bir konumda bulunmak, uzmanlık alanlarımızı sürekli geliştirerek değişen ihtiyaçlara yönelik kaliteli çözümler sunmak, müşterilerimizin taleplerine ve sorunlarına en iyi şekilde çözüm üretmek için çalışmaktayız.

Müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunarken doğal çevremizin korunmasını, atıkları azaltarak geri dönüşüm oranını arttırmayı hedeflemekteyiz. Enerjiyi verimli kullanmanın öneminin farkındayız. Yenilenebilir enerji kaynaklarının üretimde kullandığımız enerji içindeki payını yükseltmekteyiz.

Değerlerimiz

Takım: Bütün iş ortaklarımızın uyum içinde çalıştığı, kaliteli bir ekibiz.

Servis: Kaliteli hizmet sunmak bizim için önceliklidir. Hayata geçirdiğimiz tüm projelerin satış öncesi desteğinden anahtar teslimine kadar her aşamasında müşterilerimizin çözüm ortağıyız.

Uyum ve İnovasyon: Teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştiririz. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarını kısa sürede belirler ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiriz.

Etik: İş ahlakı ve güven duygusu yaptığımızın işin temelini oluşturmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Üretim süreçlerimizin her aşamasını kontrol ederek kaliteyi ve dayanıklılığı ön plana çıkarmaktayız. Teknolojik üretim tesisimizde uzman ekibimizin deneyimlerini kullanarak üretim yapmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini kısa sürede yerine getirmekteyiz.

Teknolojik gelişmeleri daima yakından takip ederek ürünlerimizi sürekli geliştiren Ar-Ge ve tasarım çalışmaları yürütmekteyiz.

Acil durumlara anında müdahale edecek şekilde yapılanarak müşterilerimizin taleplerini sorunsuz bir şekilde cevaplamaktayız.

Markamızın hedeflerine ulaşmayı etkileyebilecek risk unsurlarını belirlemek ve oluşacak fırsatları değerlendirerek gerektiğinde aksiyon almayı sağlayacak çözümler üretmekteyiz.

 

Uygulamalarımızda iş ortaklarımıza karşı her zaman şeffaf olmayı, çalışanlarımız ile temsilcilerinin danışma ve katılımlarını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmet ve ürünlerin kalitesini yükselterek sürekli büyüyen iş ortaklarımıza dönüşmeleri için çalışmaktayız.